Zakázková tvorba

Našim klientům poskytujeme kompletní servis na co nejvyšší úrovni. Již více než sto let se naše společnost specializuje se na služby v oblasti cestovního ruchu, i v dalších oborech jsme však schopni uspokojit Vaše potřeby a přání.

Produkce tištěných materiálů, internetové a mobilní aplikace

Nabízíme Vám naše vydávané ediční tituly ve firemní obálce a grafice, do kterých je možné doplnit další listy s prezentací společnosti. Takto vytvořený produkt je ideálním dárkem pro partnery a věrné zákazníky. Nejčastěji takto připravujeme autoatlasy České republiky a Evropy, atlasy a plány měst, automapy, průvodce a to vše v libovolných kombinacích.

Rádi Vám vytvoříme produkt přímo na míru Vašim požadavkům a přáním. Do mapy můžeme zakreslit Vaše zájmové objekty či prvky (př. pobočky) a k tomu vytvořit jejich seznam i s lokalizací v daném mapovém poli. Produkt vytvoříme na základě vzájemné spolupráce Vás a naší společnosti, speciální požadavky na obsah mapy tedy nebudou překážkou. Produkt bude ušit Vašim požadavkům a přáním. Na základě Vašich preferencí a záměrů jsme ve spolupráci s Vámi schopni vymyslet a vytvořit takový produkt, který by pomohl k naplnění Vašich cílů. Poradíme Vám, jaký produkt (jak vytvořený a s jakým obsahem) bude pro Vás a naplnění Vašich cílů nejideálnější.

Materiály pro propagaci v cestovním ruchu vytváříme v tištěné (mapy, turistické průvodce, turistické propagační materiály) i elektronické podobě (CD/DVD, webové aplikace, samostatná řešení s možností rezervačních systémů, nadstavbová řešení v rámci internetu a intranetu při propagaci rozvoje cestovního ruchu). Vytváříme také vlastní databázová řešení, která budou využívána v prostředí internetu, mobilní komunikace a satelitní navigace.

Mapový server Českých drah je efektivním nástrojem pro prezentaci informací o aktuálních pozicích vlaků, jejich zpoždění a výlukách tratí. Na mapový server bude možné odkazovat z externích aplikací. V základu mapy České republiky v několika měřítcích budou zvýrazněny jednotlivé železniční tratě, železniční zastávky i vlakové spoje, u kterých bude možné vizualizovat další přídavné informace. Do map lze znázornit i vrstvy četných bodů zájmu (například ubytovací a stravovací zařízení, pamětihodnosti a další turistické zajímavosti) s přídavnými textovými, obrazovými a dalšími multimediálními daty o objektech, které zvyšují atraktivitu cestování vlakem. Mapy je možní vygenerovat do pdf. souboru a posléze vytisknout. Veškerá data jsou prezentována pomocí webové aplikace s designem korespondujícím s korporátní identitou Českých drah. Na bázi internetového a mobilního mapového a turistického portálu vytváříme také turistické mapové servery pro vybrané kraje.

Vlastníme nejkvalitnější, polohově nejpřesnější a nejaktuálnější digitální mapová data na českém trhu. Potřebujete-li je pro Vaše tištěné propagační materiály či na Vaše webové stránky, rádi Vám je poskytneme v mnoha měřítcích o různém mapovém obsahu od podrobných plánů měst, přes turistické a cykloturistické mapy, automapy, až po obecně geografické a politické mapy jednotlivých státních celků, světadílů i celého světa v základních grafických formátech EPS, PDF, JPEG, BMP, TIFF a mnoha dalších.

Naše produkty patří kvalitou i uživatelskou vstřícností k absolutní špičce v oboru nejen v České republice a jsou veřejností velmi oblíbené. Naše produkty se od klasických mediálních reklamních nosičů liší svým dlouhodobým a mnohonásobným používáním, jeden výtisk je používán často i několik let. Chcete-li svou pozornost zacílit na uživatele našich produktů, nabízíme Vám v nich možnost inzerce.

Kreativní služby grafického studia

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit servis našeho plně profesionálního grafického studia, jehož pracovníci rádi navrhnou a vytvoří produkty na míru zákazníka, jeho požadavkům a přáním. Naši redaktoři a grafici upraví Vaše dokumenty v souladu s Vašimi manuály vizuální identity, zajistí jazykovou korekturu textů v českém i dalších jazycích, navrhnou nejoptimálnější grafiku letáků, brožur i dalších dokumentů různých velikostí, jejich tisk, výrobu CD včetně potisku, reklamních bannerů i internetových poutačů.

Samozřejmostí je také zabalení, kompletace, uskladnění všech materiálů a jejich postupná distribuce dle potřeb zákazníka. Naše společnost je schopna také zajistit vypracování znění textů našimi či externími autory z jednotlivých dílčích oborů přesně podle požadavků zákazníka. Naši pracovníci budou rádi celou práci konzultovat přímo u Vás.

Jsme schopni také pro Vás produkčně zajistit, nechat vyrobit, uskladnit a dovést drobné propagační předměty včetně jejich potisku či laserového gravírování přesně podle Vašich požadavků.

Výstavnictví

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit full-servis také ve výstavnictví. Specializujeme se na cestovní ruch, expozice zaměřené na jiný obor však pro nás taktéž nejsou překážkou. Pro zákazníka jsme schopni navrhnout nejvhodnější expozici zcela odrážející cíle výstavy. Připravíme design, projektovou dokumentaci, zajistíme rovněž služby související se získáním povolení, celou expozici postavíme a budeme na místě po dobu konání provozovat a po skončení výstavy uvedeme areál do původního stavu. Náš plně profesionální tým je schopen pracovat po celém světě. Pro samotnou expozici jsme rovněž schopni získat část finančních prostředků na jejich provoz.

V rámci expozice pro Vás také rádi vytvoříme tištěné a multimediální audiovizuální materiály pro prezentaci Vaší společnosti i zajistíme komplexní služby našeho kreativního grafického studia. Požadavky na atypický design pro nás nejsou překážkou, spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými designery, architekty i staviteli pracujícími ve výstavnictví specializujícími se právě na atypicky řešené expozice.