Rakousko: Wachau, Krems / Turistická mapa WK 071 OUP

Turistická mapa "Wachau, Krems" z edice map freytag & berndt v měřítku 1:50 000 ve verzi OUP ("Outdoor Pocket") - voděodolná mapa v praktickém formátu do kapsy pro venkovní dobrodružství. Mapa obsahuje aktualizované informace o turistických stezkách, cyklostezkách a stezkách pro horská kola, chaty, přírodní památky, kulturní památky a zařízení pro volný čas.

Přiložená informační brožura obsahuje výběr nejlepších turistických stezek, cyklostezek a stezek pro horská kola a také stručný popis míst a jejich volnočasových aktivit.

Díky podrobné digitální kartografii a přesným měřítkům jsou turistické mapy freytag a berndt ideálním společníkem pro pěší turistiku, horolezectví a lyžařské túry.

Speciální turistické stezky: Stezka lesní hřeben sever-jih / sever, Mariazellerweg, Baltské moře-Wachau-Adria (evropská dálková turistická stezka č. 6), okružní turistická stezka Dunkelsteinerwald, turistické stezky Yspertal, Jakobsweg, stezka světového dědictví Wachau, Jauerling Runde, Sankt Michaeler Höhenweg, Wachauer Höhenweg
Speciální cyklostezky: Dunajská cyklostezka, cyklostezka Spitzertal, cyklostezka Fladnitztal, cyklostezka Vinum Circa Montem

 • Vydavatel:
  Freytag & Berndt
  Měřítko:
  1:50 000
  Formát:
  90 x 150 mm
  EAN:
  9783707912005
 • Tištěný produkt

  Běžná cena:
  148
  Sleva:
  (-10%)
  Cena po slevě:
  133
  ks
Dotaz k produktu

Dotaz k produktu

Recaptcha