Rakousko: Rax, Schneeberg / Turistická mapa WK 022 OUP

Turistická mapa "Rax, Schneeberg" z edice map freytag & berndt v měřítku 1:40 000 ve verzi OUP ("Outdoor Pocket") - voděodolná mapa v praktickém formátu do kapsy pro venkovní dobrodružství. Mapa obsahuje aktualizované informace o turistických stezkách, cyklostezkách a stezkách pro horská kola, chaty, přírodní památky, kulturní památky a zařízení pro volný čas.

Přiložená informační brožura obsahuje výběr nejlepších turistických stezek, cyklostezek a stezek pro horská kola a také stručný popis míst a jejich volnočasových aktivit.

Díky podrobné digitální kartografii a přesným měřítkům jsou turistické mapy freytag a berndt ideálním společníkem pro pěší turistiku, horolezectví a lyžařské túry.

Speciální turistické stezky: dolnorakouská okružní stezka, severní alpská stezka, Mariazellerweg, turistická stezka Ghega-Semmeringbahn, okružní túra přes Naturfreundehaus na Knofeleben, túra na plošinu Schneeberg

 • Vydavatel:
  Freytag & Berndt
  Měřítko:
  1:40 000
  Formát:
  90 x 150 mm
  EAN:
  9783707911961
  Dostupnost:
  Skladem
Ze systémových důvodů nyní nelze na našem webu zboží objednat, ale určitě ho najdete u jiných prodejců. Za komplikace se omlouváme.
 • Tištěný produkt

  Běžná cena:
  148
  Sleva:
  (-10%)
  Cena po slevě:
  133
Dotaz k produktu

Dotaz k produktu

Recaptcha