Rakousko: Südkärnten, Klopeiner See / Turistická mapa WK 0238

Turistická mapa Jižní Korutany v měřítku 1:50.000 ideální pro výlety, túry a výlety na kole v prázdninovém regionu Jižní Korutany-Klopeiner See.

Četné stávající regionální turistické stezky doplňuje několik dálkových turistických a poutních stezek, včetně jižní alpské stezky, alpské stezky Julius Kugy a poutní stezky Hemma. Turistům se nabízí mnoho příležitostí, jak opustit shon všedního dne a užít si krásu a rozmanitost regionu.

Turistické stezky na mapě jsou snadno sledovatelné díky přesné kartografii freytag & berndt a ideálnímu měřítku. Náročné pasáže typu stoupání s lezeckými body jsou samozřejmě také vyznačeny na mapě.

- turistické a dálkové turistické stezky, ferraty
- vodotěsný materiál odolný proti roztržení
- Drávská cyklostezka s vedlejšími trasami
- atraktivní výletní cíle
- oboustranná mapa o rozměrech 70 x 82 cm
- GPX stopy ke stažení
- součástí mapy je také informační průvodce
- legenda a popis v jazycích: DE, EN, SK

Kompaktní informační průvodce nabízí kromě průletu regionem i přehled nadnárodního geoparku UNESCO Karawanken.

Zejména rodiny oceňují rekreační oblast jižní Korutany-Klopeiner See pro její mírné klima a krásná jezera ke koupání s kvalitou pitné vody, včetně Klopeiner See a Turnersee, která patří k nejteplejším jezerům ke koupání v Evropě. Region však nabízí mnoho dalších atraktivních destinací: Minimundus v Klagenfurtu, technologické muzeum Historama Ferlach, soutěska Tscheppa, knihovna benediktinského kláštera v St. Paul im Lavanttal a Schlossberg Griffen.

Vyrobeno způsobem, který šetří zdroje - mapa se skládá z 80% mletého vápence. Výroba je mnohem efektivnější z hlediska zdrojů než u klasického papíru, protože spotřeba vody, dřeva a energie je výrazně nižší.

 • Vydavatel:
  Freytag & Berndt
  Autor:
  freytag & berndt
  Měřítko:
  1 : 50 000
  Formát:
  125 x 205 mm
  EAN:
  9783707919417
  Dostupnost:
  Skladem
Ze systémových důvodů nyní nelze na našem webu zboží objednat, ale určitě ho najdete u jiných prodejců. Za komplikace se omlouváme.
 • Tištěný produkt

  Běžná cena:
  298
  Sleva:
  (-10%)
  Cena po slevě:
  268
Dotaz k produktu

Dotaz k produktu

Recaptcha