469 Moravskoslezské Beskydy / Turistická mapa SHOCart

Vlci, medvědi a rysi zde dávají dobrou noc. Jejich zdejší přítomnost ukazuje, jakým výjimečným pohořím Moravskoslezské Beskydy jsou. Přes třicet tisícovek vytvářejících majestátní členitý hřeben, jímž vede hřebenovka dlouhá přes 90 km. Husté lesy a dokonce pralesy, jakým je například jeden z největších pralesů u nás Mionší. To už stojí za to!
V turistické mapě Moravskoslezské Beskydy od SHOCart s měřítkem 1:40 000 najdete zaznačené veškeré turistické i cyklistické trasy včetně důležité kilometráže. Silniční síť, říční síť, památky, lesy, praktické informace atd. To vše v praktickém formátu vhodném do kapsy. Navíc je i vlídná pro oči, nepotřebujete žádné brýle ani lupu pro detektivy, obsahuje totiž větší písmo usnadňující čtení.
A jedna naprostá novinka. Díky hvězdičkové klasifikaci zajímavých míst už se nikdy nemusíte ptát, jestli dané místo stojí za navštívení. Samozřejmostí turistické mapy Moravskoslezské Beskydy je podpora GPS (síť WGS 84).

 • Vydavatel:
  SHOCart
  Měřítko:
  1:40 000
  Formát:
  107 x 165 mm
  EAN:
  9788072247479
  Dostupnost:
  Skladem
Ze systémových důvodů nyní nelze na našem webu zboží objednat, objednat můžete přímo u vydavatele www.shocart.cz. Za komplikace se omlouváme.
 • Tištěný produkt

  Běžná cena:
  169
  Sleva:
  (-10%)
  Cena po slevě:
  152
Dotaz k produktu

Dotaz k produktu

Recaptcha