425 Broumovsko Adršpach / Turistická mapa SHOCart

I přes návaly turistů se do Broumovska a Adršpachu rozhodně vyplatí zavítat. Stačí snad zmínit, že se jedná o naprosto unikátní lokalitu skalních měst v celé Střední Evropě. Kdo by si to chtěl nechat ujít? Jen zvolte správné datum.
A hlavně si s sebou vezměte turistickou mapu Broumovska a Adršpachu z nové ediční řady od SHOCart. V mapce s měřítkem 1:40 000 najdete zaznačené veškeré turistické i cyklistické trasy včetně důležité kilometráže. Silniční síť, říční síť, památky, lesy, praktické informace atd. To vše v praktickém formátu vhodném do kapsy. Navíc je i vlídná pro oči, nepotřebujete žádné brýle ani lupu pro detektivy, obsahuje totiž větší písmo usnadňující čtení.
A jedna naprostá novinka. Díky hvězdičkové klasifikaci zajímavých míst už se nikdy nemusíte ptát, jestli dané místo stojí za navštívení. Samozřejmostí turistické mapy Broumovsko, Adršpach je podpora GPS (síť WGS 84).

 • Vydavatel:
  SHOCart
  Měřítko:
  1:40 000
  Formát:
  107 x 165 mm
  EAN:
  9788072247035
  Dostupnost:
  Skladem
Ze systémových důvodů nyní nelze na našem webu zboží objednat, ale určitě ho najdete u jiných prodejců. Za komplikace se omlouváme.
 • Tištěný produkt

  Běžná cena:
  169
  Sleva:
  (-10%)
  Cena po slevě:
  152
Dotaz k produktu

Dotaz k produktu

Recaptcha