B2B - Tištěné produkty

Naše společnost působí v oblasti propagace cestovního ruchu již od roku 1990. Vydáváme mapy, průvodce a knížky s cestovatelskou tematikou, poskytujeme kartografická data v elektronické podobě. Pro obce, města, mikroregiony a kraje zpracováváme tištěné i elektronické produkty, které cílí na potenciálního návštěvníka, turistu. Prostřednictvím vlastní rozsáhlé distribuční sítě jsme schopni daný produkt dostat přímo na jakékoli místo nejen v České republice, ale celé střední Evropě. Při tvorbě tiskoviny či jiného média respektujeme přání a připomínky zadavatele a zároveň přicházíme s návrhy na zajímavá a neotřelá řešení.

Na tvorbě produktů se podílejí naši kartografové, redaktoři a grafici s dlouholetou praxí v oboru, rádi také zajistíme překlady do požadovaných jazyků. Materiály jsme schopni zpracovat kompletně „na klíč“, tedy i po stránce autorské vč. pořízení fotografií.

Mapy skládané, trhací

Mapy ve formátech A4, A3, A2, A1 (případně jiný rozměr dle požadavků) je možné poskládat do vhodného rozměru. Formáty map A4 a A3 lze také lepit do bloků po cca 100ks (trhací mapy). Zpracujeme plán obce či města, mapu regionu včetně turistických a cykloturistických tras, jednotlivé výřezy atd. Vyznačíme důležitá místa, zvolíme vhodné piktogramy či kresby, zakreslíme různé trasy (vyhlídkové okruhy, naučné stezky apod.). V textové části mohou být i fotografie nebo výškové profily k případným trasám, výletům…

Letáky, brožury, průvodce, reprezentativní publikace

Rádi Vám vytvoříme produkt přímo na míru. Může se jednat o leták v požadovaném formátu nebo o brožuru, ve které kromě textů a fotografií mohou být i mapové výřezy. Do průvodce městem či regionem je možné zapracovat mapu daného území např. vložením nebo vlepením samostatné přílohové mapy. Z pozice knižního nakladatelství jsme schopni vytvořit reprezentativní publikaci založenou na fotografiích a doplněnou vhodnými texty.

V případě Vašeho zájmu Vám prostřednictvím vlastních distributorů dopravíme tištěné materiály na určená prodejní či výdejní místa (IC, knihkupectví atd.) v České republice i v zahraničí. K řešené tiskovině můžeme informace v ní obsažené zpracovat i elektronicky, vytvořit aplikaci pro platformy Apple iOS a Android, webovou prezentaci s mapovým portálem či použít obsah jako elektronický balíček do námi již vytvořené turistické aplikace PhoneMaps, oblíbené veřejností nejen v České republice.

Vaše dotazy a poptávky směřujte na:
FREYTAG-BERNDT, spol. s r.o.
ing. Pavel Novotný
tel.: (+420) 226 200 352
mobil: (+420) 603 475 003
e-mail: novotny(at)freytagberndt.cz