B2B - Ostatní

Informační obsah

Ve společnosti pracuje tým profesionálních autorů a marketingových expertů s řadou zkušeností s vytvářením textů pro prezentaci v cestovním ruchu a knižní průvodce.

Všechny texty jsou vytvářeny spolu s dalšími informacemi, jako je typ atrakce, GPS souřadnice, adresa, druh aktivity atd. v databázové struktuře. Překladatelé (rodilí mluvčí) překládají všechny texty do jejich rodného jazyka.

Společnost spolupracuje s profesionálními fotografy, kteří vytvářejí snímky zaměřené na propagaci v cestovním ruchu. Samozřejmě je možné také využít bohatou fotobanku společnosti, stejně jako komerční i nekomerční databáze fotografií.

Pro vykreslení a prezentaci tras a výletů na mapě je nutné vytvořit detailní gpx soubor pro každou trasu (soubor GPS souřadnic řady bodů na trase). Vytváříme je na základě našich mapových dat a datových síťových modelů.

Kreativní služby grafického studia

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit servis našeho plně profesionálního grafického studia, jehož pracovníci rádi navrhnou a vytvoří produkty na míru zákazníka, jeho požadavkům a přáním. Naši redaktoři a grafici upraví Vaše dokumenty v souladu s Vašimi manuály vizuální identity, zajistí jazykovou korekturu textů v českém i dalších jazycích, navrhnou nejoptimálnější grafiku letáků, brožur i dalších dokumentů různých velikostí, jejich tisk, výrobu CD včetně potisku, reklamních bannerů i internetových poutačů.

Jsme schopni také pro Vás produkčně zajistit, nechat vyrobit, uskladnit a dovést drobné propagační předměty včetně jejich potisku či laserového gravírování přesně podle Vašich požadavků.

Samozřejmostí je také zabalení, kompletace, uskladnění všech materiálů a jejich postupná distribuce dle potřeb zákazníka.

Propagace v našich B2C produktech

Společnost vytváří webové i mobilní aplikace, které jsou velmi oblíbené mezi veřejností v mnoha zemích v Evropě. Aplikace pro mobilní telefony PhoneMaps je používána statisíci uživateli v celé Evropě, zejména pak v Německu, Rakousku, České republice, Slovensku, Polsku a Itálii. Aplikace se zaměřuje na outdoorové aktivity a cestování a nabízí uživatelům zdarma možnost použití zoomovatelných detailních pěších turistických i cykloturistických map celé Evropy a dalších regionů světa. Internetové mapové portály PhoneMaps (v češtině, angličtině, němčině, polštině a italštině) a Cykloserver (v českém jazyce) nabízí veřejnosti možnost plánovat výlety, prohlédnout si zajímavosti regionů a po návratu možnost prezentovat své zážitky. Mapový portál Cykloserver je nejnavštěvovanějším outdoorovým portálem se zaměřením na cykloturistiku a pěší turistiku v České republice a na Slovensku a také PhoneMaps se již zařadil k navštěvovaným turistických portálů v Evropě.

Rádi bychom veřejnosti nabídli nejlepší informace o jednotlivých regionech a zároveň regionálním samosprávám umožnit prezentovat jejich region, ukázat nejatraktivnější místa a trasy a ovlivnit rozhodnutí potenciálních návštěvníků, kam se vydat a co tam dělat. Naše win-win nefinanční spolupráce spočívá v poskytnutí turistických informací o destinacích a trasách regionálními samosprávami a asociacemi, které rádi publikujeme zdarma na našich webových portálech i mobilních aplikacích. Samozřejmostí je uvedení copyrightu pro všechny takto získané a publikované informace.

Výstavnictví

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit full-servis také ve výstavnictví. Specializujeme se na cestovní ruch, expozice zaměřené na jiný obor však pro nás taktéž nejsou překážkou. Pro zákazníka jsme schopni navrhnout nejvhodnější expozici zcela odrážející cíle výstavy. Připravíme design, projektovou dokumentaci, zajistíme rovněž služby související se získáním povolení, celou expozici postavíme a budeme na místě po dobu konání provozovat a po skončení výstavy uvedeme areál do původního stavu. Náš plně profesionální tým je schopen pracovat po celém světě. Pro samotnou expozici jsme rovněž schopni získat část finančních prostředků na jejich provoz.

V rámci expozice pro Vás také rádi vytvoříme tištěné a multimediální audiovizuální materiály pro prezentaci Vaší společnosti i zajistíme komplexní služby našeho kreativního grafického studia. Požadavky na atypický design pro nás nejsou překážkou, spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými designery, architekty i staviteli pracujícími ve výstavnictví specializujícími se právě na atypicky řešené expozice.